Základní škola a Mateřská škola, Ostrava - Poruba,
Ukrajinská 19, příspěvková organizace
  Ukrajinská 19/1535 708 00 Ostrava – Poruba

Den dětí a recitační soutěž na 1. stupni ZŠ

Den dětí jsme oslavili v letošním školním roce netradičně. Žáci si připravili hezká vystoupení, například „robotí tanec“, dramatizaci Perníkové chaloupky a sborový zpěv oblíbených písní. Jako hosté vystoupila s veselými básněmi děvčata ze ZŠ a MŠ Těškovice. Pak následovala recitační soutěž, které se zúčastnilo 16 žáků od 2. do 5. třídy. Všechny zarecitované básně byly úžasné, soutěžící se hodně snažili, a jelikož se básně všem velmi líbily, měla odborná porota těžké rozhodování. Vítězové dostali hezké odměny, Sdružení BES věnovalo dětské knihy, dm drogerie hodnotné balíčky s hygienickými potřebami a nechyběly ani nějaké sladkosti. Po vyhlášení výsledků se žáci odebrali do svých tříd, kde pod vedením svých třídních učitelů pokračovali v oslavách Dne dětí.

Obrázky

21.05.2022