Základní škola a Mateřská škola, Ostrava - Poruba,
Ukrajinská 19, příspěvková organizace
  Ukrajinská 19/1535 708 00 Ostrava – Poruba

Návštěva Zoo Ostrava

Ve středu 11.5. si vyrazila třída 4.B do ostravské Zoo. Na výlet se k nám připojil i tatínek od Kubíka. Cestu jsme začali klasicky u plameňáků, načež jsme procházeli kolem krásného čápa černého až ke kozám, kde jsme si udělali delší přestávku na svačinu a krmení koz. Následovala návštěva opic, lam, tygrů, slonů, hrochů a mnoha dalších krásných zvířat, kterých je naše Zoo plná. Naše cesta skončila u nádherných velbloudů, kteří k nám byli velmi blízko, takže jsem si je mohli moc dobře prohlédnout. Ještě jsme stihli poobědvat a už jsme se chystali na zpáteční cestu pěšky, Pan Šafarčík nás však pozval na zpáteční jízdu vláčkem, kterou jsme si všichni náramně užili! Výlet jsme zakončili návštěvou obchodu se suvenýry a výbornou zmrzlinou.

Obrázky

02.06.2022